Verslag ‘AJO Eid Al Adha Games Den Haag’, 7 Juni 2025

Lees hieronder het hele bericht.

In de Naam van Allah (swt), de Meest Barmhartige, de Meest Genadevolle

Eid al-Adha is een bijzondere dag waarop we stilstaan bij het verhaal van profeet Ibrahim (a) en het belang van opoffering en toewijding. Een feest van verbondenheid en dankbaarheid, dat we samen mochten vieren met een dag vol leuke en betekenisvolle activiteiten.

Op zaterdag 7 juni kwamen we samen voor Eid al-Adha en de AJO Games. De bijeenkomst begon met een mooie Koranrecitatie door hadji Ali al Touraihi. Daarna was het tijd voor actie!

We begonnen met een wedstrijd papieren vliegtuigjes gooien: wie kwam het verst? Vervolgens waren er spellen zoals touwtrekken, jenga en konden de kinderen creatief aan de slag met het versieren van cupcakes. Na deze activiteiten verzamelden we ons voor een gezamenlijk gebed.

Na het gebed gingen we verder met lasergamen en een speurtocht. De teams moesten raadsels oplossen om een code te vinden waarmee ze een doos konden openen. In die doos zaten spullen om een vuurtje te maken, en dat vuurtje gebruikten we vervolgens voor een heerlijke BBQ!

Team Wit kwam uiteindelijk als winnaar uit de bus en werd beloond met een mooie prijs. We sloten deze geslaagde dag af met suikerspinnen voor iedereen.

Bedankt voor jullie aanwezigheid en gezelligheid. Insha’Allah tot de volgende keer!

Ws,

Ahlalbait Jongeren Organisatie

Scroll naar boven